Наша команда

Команда Адвокатського бюро «Дмитра Ципліцького» – це цілеспрямовані та амбітні професіонали своєї справи завжди налаштовані виключно на перемогу та досягнення позитивного для клієнта результату.

Звернувшись до нас, Ви гарантовано отримаєте якісну юридичну допомогу.

Дмитро Ципліцький
Адвокат
Засновник та керуючий Адвокатського бюро «Дмитра Ципліцького». Регіональний представник молодіжного комітету Національної асоціації адвокатів України "NextGen" у Харківській області. Має більш ніж 12-річний практичний досвід роботи у сфері юриспруденції – як у державних, так і в приватних компаніях. Провідний експерт у галузі кримінального права та процесу. Здійснює комплексний юридичний супровід бізнесу – повний спектр послуг з питань, що виникають у ході господарської діяльності. Спеціалізується на господарських, податкових, цивільних, договірних, корпоративних, трудових, банківських спорах, спорах у сфері захисту прав кредиторів; на питаннях громадянства, наслідування, страхування, виконання судових рішень. Успішно виступає у ролі медіатора, професіонал у сфері позасудового врегулювання суперечок.
Іван Невинний
Адвокат
З 2009 року займається адвокатською практикою. До цього працював 8 років у Харківському апеляційному суді на посаді судового розпорядника, а потім консультанта. Партнер адвокатського бюро «Дмитра Ципліцького». Його основна спеціалізація - це справи, пов'язані зі сферою безпеки дорожнього руху та зокрема ДТП, звинувачення в управлінні транспортним засобом у стані сп'яніння (ст. 130 КпАП). Крім цього, володіючи знаннями та практичними навичками в галузі комп'ютерних технологій, адвокат веде захист за звинуваченнями у кібер злочинах. Адвокат також має великий досвід у кримінальному, адміністративному, цивільному, спадковому та сімейному правах. Невинний Іван Іванович є заступником голови Комітету із захисту прав та гарантій адвокатської діяльності при Раді адвокатів Харківської області. Хобі адвоката – це власний канал у мережі YOUTUBE, де за його діяльністю та життям стежать понад 75 000 передплатників, а також сторінка у мережі INSTAGRAM, на яку підписано понад 19 000 осіб
Євген Малойван
Адвокат
З 2012 року працював помічником судді у суді загальної юрисдикції, а з 2017 року є учасником команди нашого бюро та спеціалізується у наступних сферах практики: кримінальне, цивільне та адміністративне право.
Костянтин Харченко
Адвокат
З 2009 року працював юристом у сфері автобізнесу. З 2013 року був помічником адвоката. У 2017 році приєднався до команди адвокатського бюро та впевнено практикує сфери земельного, корпоративного, цивільного та господарського права.
Дмитро Кузьмін
Адвокат
З 2007 року провадить адвокатську діяльність. Має досвід роботи у органах прокуратури. Член Ради адвокатів Харківської області Голова Комітету захисту прав та гарантій адвокатської діяльності при Раді адвокатів Харківської області
Анатолій Кузнецов
Адвокат
Дві вищі освіти: юридична та економічна. З 2012 року працював у системі правоохоронних органів МВС у відділі боротьби з економічними злочинами. З 2018 року є адвокатом у кримінальних, цивільних, господарських та адміністративних справах. Вирішення питань у разі ДТП, спорів з виплатами страхових компаній; сімейні суперечки (аліменти, розлучення, позбавлення батьківських прав); трудові спори (відновлення посади осіб і стягнення зарплати); адміністративні та цивільні суперечки. Загальний стаж юридичної практики становить 9 років, у тому числі робота у державних та приватних юридичних компаніях.
Микита Рівчаченко
Помічник адвоката
У 2020 році закінчив Національний юридичний університет ім. Ярослава Мудрого. Після закінчення почав працювати помічником адвоката. Сфери практики: кримінальне, цивільне, адміністративне право.