Публікація

ДТП у стані сп’яніння – довічне позбавлення права керувати транспортними засобами: що несуть у собі зміни до КК України?

Безліч самовпевнених водіїв відмовляються вірити в те, що дві чарки горілки або пляшка пива можуть, якось вплинути на їх стан, у тому числі за кермом. А про те, що одним із найнебезпечніших порушень є водіння у стані алкогольного сп’яніння або у стані, викликаному вживанням наркотичних або інших одурманюючих засобів, воліють вірити, що їх це не торкнеться. Вчені ж стверджують, що п’яний за кермом – одні суцільні порушення, а швидкість перевищується більш ніж на 20 км/год непомітно для самого водія.

З кожним роком, на шляху Євроінтеграції та якомога якіснішого забезпечення безпеки учасників дорожньо-транспортних пригод, все нові і нові законопроекти, а в подальшому Закони, обтяжують відповідальність водіїв за кермування у нетверезому стані.  Так, Верховна Рада України 04.07.2018 року прийняла у першому читанні законопроект №7064 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання смертності на дорогах», внесений народними депутатами України Ляшком О. В. та Мосійчуком І.В., спрямований на посилення відповідальності за водіння в нетверезому стані.

Законопроект передбачає доповнення Кримінального кодексу України новою статтею 286-1 «Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння або у стані, викликаному вживанням наркотичних або інших одурманюючих засобів».

Дана стаття має відсилочний характер стосовно статті 286 КК України  та встановлює, що порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, яке заподіяло тяжке тілесне ушкодження, спричинило смерть потерпілого або загибель кількох осіб, вчинене особою, яка перебувала в стані алкогольного сп’яніння або у стані, викликаному вживанням наркотичних або інших одурманюючих засобів, – караються позбавленням волі на строк від 8 до 10 років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк 10 років.

Законопроект також передбачає закріпити у частині 2 статті 286-1 КК України, норму, відповідно до якої, особа,  яка позбавлена права керувати транспортним засобом за діяння, передбачене частиною 1 цієї статті, не маючи права на керування транспортним засобом керувала ним, – карається позбавленням волі на строк п’ять років з позбавленням права керувати транспортними засобами пожиттєво.

Нагадаємо, що чинний КК України встановлює відповідальність за порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило смерть потерпілого або заподіяли тяжке тілесне ушкодження, у виді позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого, а за  загибель кількох осіб – позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.  Вчинення ж злочину особою, що перебуває у стані алкогольного сп’яніння або у стані, викликаному вживанням наркотичних або інших одурманюючих засобів відповідно до пункту 13 частини 1 статті 67 КК України належить до обставин, які обтяжують покарання.

Окрім того, законопроектом у Законі «Про основи національної безпеки України» пропонуються доповнення, відповідно до яких основними реальними та потенційними загрозами національній безпеці України, стабільності суспільства в економічній сфері є неефективність державної політики щодо забезпечення безпеки дорожнього руху, зростання аварійності на автомобільних дорогах, прогресуюче зростання кількості дорожньо-транспортних пригод через перебування за кермом осіб у стані алкогольного сп’яніння.

У той же час до основних напрямів державної політики з питань національної безпеки України в економічній сфері пропонується додати і посилення профілактики аварійності на автомобільних дорогах, у тому числі, за участю осіб, що перебувають за кермом у стані алкогольного сп’яніння, з метою підвищення рівня безпеки дорожнього руху і мінімізації негативних соціально-економічних наслідків.

Із повним текстом законопроекту можна ознайомитись за посиланням:  http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=62453

Авторські права на дану статтю належать Адвокатському бюро «Дмитра Ципліцького» та охороняються законом. Повне чи часткове копіювання матеріалів даної статті без посилання на першоджерело забороняється.

РЕКОМНДОВАНО ДО ЧИТАННЯ
Українські суди сьогодні – очікування та реальність. Суб’єктивна думка одного адвоката

Дана стаття жодним чином не покликана на рекламування адвокатських послуг чи критику судової системи або непрофесійних дій влади, проте, у читача після її вивчення сформується власне враження щодо всіх реалій судового сьогодення. У своїй практиці дуже часто від клієнтів доводиться чути фрази на кшталт: «я подам на нього до суду», «я їх засуджу», «я їх […]

Економічний паспорт українця

Комітет Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики рекомендував включити до порядку денного VI сесії Верховної Ради та прийняти за основу проект Закону про економічний паспорт (№6394 від 06.12.2021). 🤓 Про фонд майбутніх поколіньГоловна мета документа, згідно з пояснювальною запискою, підвищення економічного рівня життя й припинення еміграції українців. Для цього, у разі ухвалення […]

На патрулювання українських доріг заступають поліцейські «фантоми»

🚔У МВС повідомили, що 25 січня з 8 ранку Skoda Kodiaq без розпізнавальних знаків поліції, які можуть фіксувати до 50 цілей, що рухаються одночасно, виїдуть на дороги. ❓А що це за автомобіліНе секрет, що наразі це автомобіль Skoda Kodiaq без розпізнавальних знаків поліції. Зрозуміло, що надалі марки та моделі авто не називатимуть відкрито, бо це […]

За відмову прийняти оплату карткою відтепер штрафуватимуть!

💁🏻‍♂️ Відмова покупцям у проведенні безготівкової оплати за придбані товари чи послуги в торгових точках відтепер вважається обмеженням прав споживачів і є порушенням вимог законодавства, за яке передбачена відповідальність. Тож, бізнес штрафуватимуть, якщо клієнт подасть відповідну скаргу ☝🏻 ❗️ Клієнт має право обирати спосіб розрахунку на свій розсуд відповідно до Закону України «Про захист прав […]